O inwestycji

Razem inwestycja

Liczba budynków

0

Liczba mieszkań

0

Powierzchnia mieszkań

od 0 m2
do 0 m2

Razem powierzchnia mieszkań

0 m2

Zrealizowane

Liczba budynków

0

Liczba mieszkań

0

Powierzchnia mieszkań

od 0 m2
do 0 m2

Razem powierzchnia mieszkań

0 m2

Aktualnie w realizacji

Liczba budynków

0

Liczba mieszkań

0

Liczba mieszkań wolnych

0

Razem powierzchnia mieszkań

0 m2
Green Horizon

O inwestycji

Inwestycja developerska GREEN HORIZON przy ulicy Kutnowskiej w Gostyninie w pierwszym etapie zakładała budowę 2 budynków czterokondygnacyjnych z garażami podziemnymi. Jeden z nich – Budynek A został oddany do użytkowania w 2022 r. W połowie roku 2023 planowane jest oddanie drugiego budynku –Budynku B.  Inwestor rozpoczął już realizację drugiego etapu inwestycji, która zakłada budowę następnych trzech budynków o podobnej wielkości również z garażami podziemnymi i windami. Aktualnie trwają prace przy budowie Budynku C. Realizowane przedsięwzięcie łączy w sobie przede wszystkim takie cechy jak nowoczesność, oszczędność użytkowania, funkcjonalność i bezpieczeństwo. Każdą z tych cech zapewniają projekt, użyte materiały oraz wszelkie instalacje. Na dachu każdego z budynków zlokalizowana będzie elektrownia fotowoltaiczna o mocy około 25 kW, która w zapewni mieszkańcom korzystanie bez żadnych kosztów z oświetlenia części wspólnych oraz terenu a także niektórych wspólnych urządzeń jak winda, brama garażowa, system wideo domofonu oraz monitoringu

05-GREEN FOTO-Z lotu ptaka
dots.png
07-GREEN FOTO - Ujecie z zachodu
Lokalizacja

Wygodna i bezpieczna lokalizacja

Osiedle zlokalizowane jest przy ulicy Kutnowskiej na działce ewidencyjnej nr 4420/4. Ulica Kutnowska jest jedną z głównych ulic Gostynina, jednak położenie budynków jest w cichej spokojnej okolicy, z dla dużego ruchu samochodów. W niedalekiej odległości kilkuset metrów przebiega duża obwodnica Gostynina, którą możemy szybko skierować się w kierunku Płocka lub Kutna oraz Autostrady A1. W pobliżu osiedla znajdują się sklepy, szkoła oraz basen miejski. W niedalekiej odległości jest Zalew Piechota. Od strony zachodniej inwestycja graniczy z dużymi zadrzewionymi terenami zielonymi, przez które przepływa rzeka Skrwa. Tereny te są w stanie dzikim i są skupiskiem licznych gatunków ptaków.

Nowoczesna winda

Budynki wyposażone są w nowoczesną windę, która zapewnia swobodne i szybkie przemieszczanie się pomiędzy kondygnacjami co w szczególności ważne jest w przypadku kondygnacji garażowej oraz wyższych kondygnacji w budynku.

Podziemny parking

W podziemnej kondygnacji każdego budynku znajduje się 14 miejsc parkingowych. Przy każdym miejscu parkingowym istnieje możliwość instalacji ładowarki do samochodów elektrycznych. Instalacja ładowarki podłączona będzie do instalacji elektrycznej mieszkania, do którego należy miejsce parkingowe.

Komórki lokatorskie

W części kondygnacji podziemnej budynków znajdują się komórki lokatorskie. Każde mieszkanie zapewnioną ma jedną komórkę. Komórki lokatorskie są doskonałym rozwiązaniem do przechowywania różnych rzeczy, których używanie jest nie codzienne lub sporadyczne.

Ogródki

Mieszkania zlokalizowane na parterze posiadają ogródki o wielkości od 27 m2 do 130 m2, w zależności od wielkości mieszkania. Ogródki zapewnią większą swobodę, przestrzeń i komfort zamieszkania. Jednocześnie komponować się będą z otaczającymi budynek terenami zielonymi.

Przestronne balkony

Każde mieszkanie posiada wygodny , duży balkon o powierzchni ok. 11 m2 lub 14 m2. Balustrady na balkonach wykonane są ze stali nierdzewnej oraz hartowanego szkła co nadaje zarówno od strony mieszkań jak i z zewnątrz bardzo eleganckiego nowoczesnego wyglądu, jednocześnie zapewniając długie użytkowanie bez efektu  starzenia się  materiałów.

Wysokie panoramiczne okna

W budynkach zastosowano nowoczesne, wysokie, od podłogi panoramiczne okna o bardzo dobrych parametrach w kolorze brązowym. W mieszkaniach narożnych zastosowane są ona narożne, które zapewniają wyjątkowy komfort. Wysokie okna zabezpieczają doskonałe doświetlenie światłem dziennym każde z pomieszczeń.

Funkcjonalne rozkłady mieszkań

Układy mieszkań zostały stworzone w taki sposób, by nie tylko wykorzystywać maksymalnie wolną przestrzeń, ale i gwarantować odpowiedni poziom nasłonecznienia czy oddzielać strefę dzienną od nocnej. Każde mieszkanie oddawane jest w standardzie deweloperskim, dopracowanym do najdrobniejszego detalu. Wnętrza bardzo łatwo można zaaranżować w stylu odpowiadającym indywidualnym wymaganiom i potrzebom przyszłych mieszkańców.

Zielona przestrzeń

Wokół budynków znajduje się parking oraz tereny zielone z palcem zabaw dla dzieci. Ponad 3000 m2 zadrzewionych i urządzonych terenów zielonych zapewni mieszkańcom miejsce do spokojnego i miłego odpoczynku i relaksu.

Bezpieczeństwo

Mieszkania będą wyposażone w domofony z możliwością podłączenia wideodomofonu w każdym z mieszkań. System monitoringu zewnętrznego zagwarantuje bezpieczeństwo zamieszkania

Nowoczesna elewacja

Budynki posiadają nowocześnie zaprojektowaną elewację, w której wyraźnie wyróżniają się duże wysokie okna oraz nowoczesne balustrady wykonane ze stali nierdzewnej oraz lekko dymionego szkła hartowanego. Wszystkie mieszkania zostały zaprojektowane w taki sposób aby wykorzystywać maksymalnie wolną przestrzeń oraz zapewniać jak najlepsze nasłonecznienie. Każde mieszkanie oddawane jest w standardzie deweloperskim. Wnętrza można bardzo łatwo aranżować w stylu odpowiadającym indywidualnym wymaganiami potrzebom przyszłych mieszkańców. Mieszkania wyposażone są w niezbędne media, w tym ciepło z sieci miejskiej, co zagwarantuje mieszkańcom komfort i stabilność. W budynku nie ma doprowadzonego gazu.

dots.png
slider
dots.png
04-GREEN FOTO- Front (1)

O inwestorze

Trend Development Sp. z o. o.
Aleja Zwycięstwa 259/1
81-525 Gdynia