O inwestycji

Razem inwestycja

Liczba budynków

0

Liczba mieszkań

0

Powierzchnia mieszkań

od 0 m2
do 0 m2

Razem powierzchnia mieszkań

0 m2

Aktualnie w realizacji

Liczba budynków

0

Liczba mieszkań

0

Liczba mieszkań wolnych

0

Razem powierzchnia mieszkań

0 m2
Green Horizon

O inwestycji

Inwestycja developerska GREEN HORIZON przy ulicy Kutnowskiej w Gostyninie w pierwszym etapie zakłada budowę 2 budynków czterokondygnacyjnych z garażami podziemnymi. Inwestor planuje w 2 etapie inwestycji budowę następnych 3 budynków o podobnej wielkości również z garażami podziemnym. Realizowane przedsięwzięcie łączy w sobie przede wszystkim takie cechy jak nowoczesność, oszczędność użytkowania, funkcjonalność i bezpieczeństwo. Każdą z tych cech zapewniają projekt, użyte materiały oraz wszelkie instalacje. Na dachu każdego z budynków zlokalizowana będzie elektrownia fotowoltaiczna o mocy około 25 kW, która w zapewni mieszkańcom korzystanie bez żadnych kosztów z oświetlenia części wspólnych oraz terenu a także niektórych wspólnych urządzeń jak winda, brama garażowa, system wideo domofonu oraz monitoringu
05-GREEN FOTO-Z lotu ptaka
dots.png
07-GREEN FOTO - Ujecie z zachodu
Lokalizacja

Wygodna i bezpieczna lokalizacja

Budynek posiada nowocześnie zaprojektowaną elewację, w której wyraźnie wyróżniają się duże wysokie okna oraz nowoczesne balustrady wykonane ze stali nierdzewnej oraz lekko dymionego szkła hartowanego. Wszystkie mieszkania zostały zaprojektowane w taki sposób aby wykorzystywać maksymalnie wolną przestrzeń oraz zapewniać jak najlepsze nasłonecznienie.

 Każde mieszkanie oddawane jest w standardzie deweloperskim. Wnętrza można bardzo łatwo aranżować w stylu odpowiadającym indywidualnym wymaganiom i potrzebom przyszłych mieszkańców. 

Nowoczesna winda

Budynek wyposażony będzie w nowoczesną windę, która zapewni swobodne i szybkie przemieszczanie się pomiędzy kondygnacjami co w szczególności ważne jest w przypadku kondygnacji garażowej oraz wyższych kondygnacji w budynku.

Podziemny parking

W podziemnej kondygnacji budynku znajdować się będzie 14 miejsc parkingowych. Przy każdym miejscu parkingowym będzie istnieć możliwość instalacji ładowarki do samochodów elektrycznych. Instalacja ładowarki podłączona będzie do instalacji elektrycznej mieszkania, do którego należy miejsce parkingowe.

Komórki lokatorskie

W części kondygnacji podziemnej budynku znajdują się komórki lokatorskie. Każde mieszkanie zapewnioną ma jedną komórkę. Komórki lokatorskie są doskonałym rozwiązaniem do przechowywania różnych rzeczy, których używanie jest nie codzienne lub sporadyczne.

Ogródki

Mieszkania zlokalizowane na parterze posiadają ogródki o wielkości od 27 m2 do 203 m2, w zależności od wielkości mieszkania. Ogródki zapewnią większą swobodę, przestrzeń i komfort zamieszkania. Jednocześnie komponować się będą z otaczającymi budynek terenami zielonymi.

Przestronne balkony

Każde mieszkanie posiada wygodny , duży balkon o powierzchni ok. 11 m2 lub 14 m2. Balustrady na balkonach wykonane są ze stali nierdzewnej oraz hartowanego szkła co nadaje zarówno od strony mieszkań jak i z zewnątrz bardzo eleganckiego nowoczesnego wyglądu, jednocześnie zapewniając długie użytkowanie bez efektu  starzenia się  materiałów.

Wysokie panoramiczne okna

W budynku zastosowano nowoczesne, wysokie, od podłogi panoramiczne okna o bardzo dobrych parametrach w kolorze brązowym. W mieszkaniach narożnych zastosowane są ona narożne, które zapewniają wyjątkowy komfort. Wysokie okna zabezpieczają doskonałe doświetlenie światłem dziennym każde z pomieszczeń.

Funkcjonalne rozkłady mieszkań

Układy mieszkań zostały stworzone w taki sposób, by nie tylko wykorzystywać maksymalnie wolną przestrzeń, ale i gwarantować odpowiedni poziom nasłonecznienia czy oddzielać strefę dzienną od nocnej. Każde mieszkanie oddawane jest w standardzie deweloperskim, dopracowanym do najdrobniejszego detalu. Wnętrza bardzo łatwo można zaaranżować w stylu odpowiadającym indywidualnym wymaganiom i potrzebom przyszłych mieszkańców.

Zielona przestrzeń

Wokół budynków znajduje się parking oraz tereny zielone z palcem zabaw dla dzieci. Ponad 3000 m2 zadrzewionych i urządzonych terenów zielonych zapewni mieszkańcom miejsce do spokojnego i miłego odpoczynku i relaksu.

Bezpieczeństwo

Mieszkania będą wyposażone w domofony z możliwością podłączenia wideodomofonu w każdym z mieszkań. System monitoringu zewnętrznego zagwarantuje bezpieczeństwo zamieszkania

Nowoczesna elewacja

Budynek posiada nowocześnie zaprojektowaną elewację, w której wyraźnie wyróżniają się duże wysokie okna oraz nowoczesne balustrady wykonane ze stali nierdzewnej oraz lekko dymionego szkła hartowanego. Wszystkie mieszkania zostały zaprojektowane w taki sposób aby wykorzystywać maksymalnie wolną przestrzeń oraz zapewniać jak najlepsze nasłonecznienie. Każde mieszkanie oddawane jest w standardzie deweloperskim. Wnętrza można bardzo łatwo aranżować w stylu odpowiadającym indywidualnym wymaganiami potrzebom przyszłych mieszkańców. Mieszkania wyposażone są w niezbędne media, w tym ciepło z sieci miejskiej, co zagwarantuje mieszkańcom komfort i stabilność. W budynku nie ma doprowadzonego gazu.
dots.png
slider
dots.png
04-GREEN FOTO- Front (1)

O inwestorze

Trend Development Sp. z o. o.
ul. Wilanowska 1A
05-520 Konstancin-Jeziorna